O nas

Nasza OAZA znajduje się w spokojnej okolicy, 300 m. od trasy Łódź-Katowice na granicy Łodzi. Do centrum Łodzi dojeżdża się w 10 min.

Do Państwa dyspozycji oddajemy cztery pokoje o ogólnej liczbie 22 miejsc, znajdujące się na parterze wolnostojącego domu z oddzielnym wejściem.

Powierzchnia do wynajęcia to 150 m2. W każdym pokoju znajduje się kolorowy telewizor, sosnowe łóżka i niezbędne wyposażenie. W przypadku dłuższych pobytów gości pościel zmieniana jest co dwa tygodnie lub w miarę potrzeb.

Pomieszczenia sprzątane są każdego dnia. Do dyspozycji gości jest kuchnia z pełnym wyposażeniem: cztery lodówki, kuchnia z piekarnikiem, zmywarka, dwa czajniki, kuchnia mikrofalowa oraz niezbędne naczynia. W łazience znajdują się trzy kabiny natryskowe, pralka i umywalka. Oprócz tego są dwie oddzielne toalety z umywalkami.

Dla gości do dyspozycji na działce, na której znajduje się dom:

  • boisko do gry w piłkę nożną
  • grill
  • duży parking bez dodatkowych opłat
  • sieć internetowa Wi-Fi
  • dodatkowy aneks kuchenny w budynku

Proponujemy także dwa domki typu holenderskiego (5 miejsc noclegowych z wyposażeniem kuchni i pełnym węzłem sanitarnym).

Zadowolenie naszych gości jest dla nas sprawą priorytetową.

Dobra lokalizacja, rodzinna atmosfera, cicha okolica oraz atrakcyjne ceny to niewątpliwie nasze zalety.

Budynek wolno-stojący usytuowany na ogrodzonym terenie w Łodzi ul. Kaliska 9. Do dyspozycji gości oddajemy jeden pokój 1/os, jeden pokój 4/os, dwa pokoje 5/os, dużą kuchnie z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę, w której znajdują się dwie kabiny prysznicowe, dwie umywalki i dwie toalety. Każdy pokój posiada własną lodówkę i telewizor. Pomieszczenia są sprzątane każdego dnia, pościel wymieniana co dwa tygodnie, lub według potrzeb. Na terenie działki istnieje możliwość zaparkowania auta i zrobienie grilla. Miejsce jest oddalone 1,5 km od centrum Łodzi.

Zobacz zdjęcia w galerii